PANEVĖŽIO

1 - 2 - 3 sekantis >>
ŠVENTĖS IR RENGINIAI
2011-2012 mokslo metai

Kai ruduo nubarstė paskutinius medžių lapus, Klounai Rikis Ir Šmikis pakvietė visus palinksminti ir papuošti liūdnus darželio kieme augančius medelius ir krūmus

"Ei, tai vija,
Pinavija, -
Visą dieną
Grybais lyja.

Tradiciškai švenčiant rudeninę Derliaus šventę, suruošėme tėvelių, vaikučių ir auklėtojų darbų parodą
,,Ten, kur samana žalia"

Nėra kada snausti naujais 2011-2012 mokslo metais.
2011 m. rugsėjo 21 d., rudens gėrybėmis nešini, priešmokyklinukai atskubėjo į Panevėžio gamtos mokyklą dalyvauti gamtos gėrybių parodoje - akcijoje ,,Rudens kraitelė 2011".
Veją papuošė kompozicija ,,Rudenėlio pokštai", o po darbų buvo smagu leisti laiką Gamtos mokykloje.

"Diena be automobilio".
2011 m. rugsėjo 22 d. ,,Skruzdėliukų" grupės ugdytiniai dalyvavo Senvagėje vykusiame ikimokyklinio amžiaus vaikų važiavime dviračiais ir paspirtukais.

Visą dieną
Nuo pat ryto
Grybai krito,
Krito, krito..."

,,Mažųjų talentų" konkurse Verdenės pagrindinėje mokykloje ,,Voveriukų" grupės priešmokyklinukai parodė inscenizaciją ,,Mergaitė su degtukais". Mažieji aktoriai buvo apdovanoti atminimo taure.

"Prie balto Kūčių stalo"
    Prieš Šv. Kalėdas priešmokyklinukai keliavo į Anykščių rajono Arklio muziejų, kurio etnografinėje sodyboje dalyvavo edukacinėje programoje "Prie balto Kūčių stalo".
    Po pokalbio apie Advento ypatumus vaikai puošė eglutę, aptarė patiekalų simboliką ir sėdo prie stalo Kūčių vakarienės. Pasivaišinę kaimiškais skanėstais, sutiko Kalėdų Senelį su dovanomis ir prasidėjo linksmybės - burtai, žaidimai...